DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Permanentinis makiažas - ilgailaikė grožio procedūra, kurios metu į viršutinį dermos sluoksnį vienakartinės sterilios adatėles pagalba yra švelniai įvedamas pigmentas. Permanentinis makiažas turi daug sinonimų pvz. ilgalaikis makiažas, mikropigmentacija, šešėliavimas.
Procedūrą pradedame nuo pokalbio apie permanento eigą, papasakoju apie permanento gijimo etapus, priežiūrą po procedūros. Supažindinus su pagrindine informacija klientui yra duodama užpildyti sutikimo forma procedūrai atlikti. Po to pasikalbame apie jūsų lūkesčius bei norus, kaip jūs įsivaizduojate galutinį permanento rezultatą, pradedame piešti formą, pasirenkame spalvas. Tik tada kai jūs pamatote ir patvirtinate nupieštą formą pradedame procedūrą
Procedūra trunka nuo 2,5-3val.
Parą prieš permanentinio makiažo procedūrą nevartoti alkoholio, kofeino turinčių produktų.
Savaitę prieš venkite saulės ir deginimosi prieš procedūrą.
Porą savaičių prieš neatlikti kosmetinių veido procedūrų (veido valymai, rūgštinės procedūros, mezoterapija, lazerinės procedūros, plaukelių šalinimo procedūros)
Jei bus atliekamas antakių permanentas savaitę prieš nedažyti cheminiu būdu ir nepešioti, nedepiliuoti vašku antakių, o 3sav. prieš – laminavimo. Turint itin sausą odą prieš permanento procedūrą rekomenduoju gausiai ją drėkinti veido priežiūros priemonėmis.
Jei bus atliekamas akių linijos permanentas atvykti be kontaktinių lešių, jų bus negalima nešioti 1 sav. Akių linijos permanentas neatliekamas su priaugintomis blakstienomis, todėl savaitę prieš būtina jas nusiimti, jei turite blakstienų laminavimą- turi būti praėjusios 3 sav., o po blakstienų dažymo cheminiu būdu bent savaitė.
Veido injekcijos turėtų būti atliekamos likus mažiausiai 30d. iki procedūros, dėl plastinių operacijų ir laikotarpio kada galite atlikti permanentą privalote konsultuotis su plastikos procedūrą atlikusiu chirurgu, kadangi kiekvienas atvejis individualus.
Tarp lūpų permanento ir lūpų putlinimo procedūrų turi būti praėjusios bent 3 sav. Jei turite itin sausas ir šerpetojančias lūpas rekomenduoju gausiai jas drėkinti lūpų balzamu, o iš vakaro atlikti švelnų pilingą.
Vieta, kurioje buvo atlikta permanentinio makiažo procedūra, pora valandų gali būti šiek tiek patinusi ir paraudusi, jautresnė nei įprastai, nesijaudinkite, tai yra normalu ir dažniausiai praeina per porą valandų. Todėl po procedūros sekančią dieną galite grįžti į savo įprastą rutiną ar darbus.
-
Nėštumo, maitinimo metu;
-
Chemoterapijos kurso metu;
-
Hemofilija;
-
Žvynelinė;
-
Keloidiniai randai;
-
Ryškus senas permanentinis makiažas;
-
Hipertrofiniai randai;
-
Hiperpigmentacija;
-
Pūslelinė;
-
Epilepsija;
-
Širdies sutrikimai;
-
Cukrinis diabetas;
-
ŽIV (AIDS);
-
Aktyvi egzema;
-
Hepatitas;
-
Piktybiniai susirgimai;
-
Dermatitas;
-
Psoriazė;
-
Autoimuninė liga;
-
Saulės nudegimas;
-
Kraujo infekcijos;
-
Kitos infekcijos – karščiavimas, gripas.
Dėl šių kontraindikacijų būtina konsultuotis su jus gydančiu specialistu.
-
Permanentinis makiažas - tai darbas etapais, pirmos procedūros metu visada atlieku švelnesnį-saugesnį variantą, pasižiūrime kaip gyja jūsų oda ir priima pigmentą, kiekviena oda skirtingai priima tuos pačius pigmentus. Korekcijos metu paryškiname permanentą, užpildome trūkumus, sukuriame ilgalaikį efektą.
Korekcijai rekomenduojama atvykti ne vėliau 1-3mėn. Vėliau rekomenduojama atvykti korekcijoms kas 12-18mėn. atnaujinti formą bei spalvą.
Kadangi technikos su kuriomis dirbu yra itin švelnios, permanento procedūra nėra skausminga, taip pat procedūros metu naudojami tepami anastetikai (nuskausminamieji), kurie sumažina odos jautrumą. Menstruacijų metu permanento procedūra gali būti šiek tiek jautresnė nei įprastai.
Tai priklauso nuo daugelio faktorių tokių kaip klientės oda, amžius, hormonų pusiausvyra, naudojamos veido priežiūros priemonės, atliekamos veido procedūros, turimos ligos, vartojami vaistai, gyvenimo būdas.
Dažniausiai permanentas išlieka apie 1,5-2m. ir ilgiau priklausomai nuo technikos, pigmentų, ryškumo.
Faktoriai, kurie blukina permanentą:
-
Padidėjęs/ nuolatinis buvimas saulėje;
-
SPF nenaudojimas
-
Pastovus mechaninis trynimas (pvz. Prakaituojant ir valantis rankšluosčiu);
-
Rūgštinės veido procedūros, pilingai;
-
Gyvenimo būdas/ darbas, kurio metu yra padidėjęs prakaitavimas;
-
Antibiotikų, hormoninių preparatų vartojimas;
-
Riebesnė veido oda pašalina pigmentą greičiau.
-
Spalvos ir forma yra parenkama pagal jūsų veido morfologiją, spalvinį tipą, esamą problemą. Kiekvienai klientei piešiama forma ir pritaikomos spalvos individualiai, atsižvelgus į klientės poreikius ir norimą rezultatą, nesinaudojant jokiais šablonais. Prieš atliekant permanentą, nusprendžiame dėl spalvos, nupiešiame formą ir tik klientei ją patvirtinus ir radus kompromisą pradedame procedūrą.
Mano siekiamybė švelnus ir natūraliai atrodantis permanentas, kuris subtiliai pabrėžia jūsų gražiausius veido bruožus ir išryškina juos. Todėl, dirbu tik švelniomis technikomis, kurias mėgstu derinti tarpusavyje tam kad išgauti tobulą efektą.
Populiariausios antakių technikos-ombre, bekontūrė technika;
Lūpų permanento- akvarelė, bekontūrė;
Akių permanento – tarpblakstienė/pravedimas tarp blakstienų
Taip, visada. Dėl konsultacijų galite kreiptis nurodytais kontaktais.
Taip pat, norinčioms pasidaryti antakių permanento procedūrą, tačiau norinčioms gyvos konsultacijos siūlau tokią paslaugą kaip antakių korekcija ir dažymas + nemokama konsultacija, kurios metu gyvai susipažinsite su mano darbo principais, žinosite kokios spalvos ir formos galite tikėtis, atsakysiu į visus jums rūpimus klausimus.
Jei tuo metu turite aktyvų herpes virusą, permanento procedūros neatliekamos tol kol jis nesugis nepriklausomai nuo zonos, kurioje norima atlikti procedūra.
Jei turite herpes virusą, bet jis šiuo metu nėra aktyvus – permanento procedūrą galima atlikti.
Rekomenduoju atlikti permanentinio makiažo procedūrą po nėštumo/maitinimo praėjus maždaug
3 mėn. laiko tarpui.
Rezultatą pilnai įvertinti galėsite praėjus 1 mėnesiui, tuomet kai bus visiškai sugįjusi pigmentuota vieta.
Iš karto po procedūros permanentas atrodys šiek tiek ryškiau, savaitės bėgyje pigmentuotoje vietoje užsidės pleiskanėlės/šerpetojimas, pasišalinus pleiskanėlėms/šerpetojimui permanentas pašviesės, poros savaičių bėgyje jis vėl pradės ryškėti, sugįjęs permanentas pašviesėja 30-40%. Šių etapų trukmė ir intensyvumas kiekvienai klientei skiriasi, priklausomai nuo organizmo.
Jei nejaučiate diskomforto po procedūros nieko tepti nereikia. Pirmą dieną valyti antakius kas valandą, sudrėkintu vatos diskeliu virintu vandeniu. Jei jaučiate diskomfortą galima naudoti VIT. A+D tepalą. Prieš tepant produktą, nuvalykite antakius, drėgnu vatos diskeliu. Prieš ir po užtepimo nusiplaukite rankas.
ANTAKIŲ ILGALAIKIS MAKIAŽAS

Parą po procedūros nieko netepti, po to galima drėkinti lūpas natūraliu balzamu be mentolių arba VIT. A+D tepalu. Pirmą dieną valyti lūpas kas valandą, sudrėkintu vatos diskeliu virintu vandeniu. Prieš tepant produktą, nuvalykite lūpas, drėgnu vatos diskeliu. Prieš ir po užtepimo nusiplaukite rankas.
LŪPŲ ILGALAIKIS MAKIAŽAS

Pirmąją dieną valyti reguliariai kas 1-1,5val., geriausia atsargiai su ausų krapštuku, po pavalymo uždėti sausą šaldantį kompresą dėl tinimo tikimybės kitą dieną. Nuo antros dienos, apie savaitę laiko zoną laikyti kuo sausiau, prausiantis pravalyti tik ausų krapštuku aplink akį, jei gijimo metu atsiranda niežėjimo, sausumo jausmas-galima patepti A+D tepalu. Savaitę nenešioti kontaktini ų lęšių, nesidažyti blakstienų.
AKIŲ ILGALAIKIS MAKIAŽAS

PRIEŽIŪRA
KO SVARBU NEDARYTI 2 savaites:
-
Nenaudokite muilų, veido valiklių, vandens ant pigmentuotų vietų. Jei vieta sušlampa, švelniai nusausinkite švariu rankšluosčiu arba servetėle.
-
Neplaukite pigmentuotos vietos.
-
Nesportuokite, neikite į sporto klubą, net jei „neprakaituojate“.
-
Nenaudokite makiažo priemonių ant pigmentuotos vietos 5 dienas, o ant lūpų produktų su mentoliu.
-
Nesiprauskite su karštu vandeniu, garuojančiu vandeniu ir nesiprauskite ilgai.
-
Nebūkite saulėje, neikite į soliarumus.
-
Nesinaudokite sūkurinėmis voniomis, neikite į pirtis ir baseinus.
-
Plaukite plaukus atvertę galvą atgal, kad vanduo netekėtų ant jūsų veido. Neslėpkite savo antakių po kirpčiukais pirmąsias 2 dienas, tai lengviausias būdas infekcijai sukelti – jūsų kirpčiukai turi būti toliau nuo jūsų antakių.
-
Prauskitės nukreipę nugarą į vandenį, kad ant pigmentuotų vietų nepatektų vandens, šampūno ir kondicionieriaus. Kai prausiatės, užsitepkite pakankamai pateikto kremo ant pigmentuotos vietos.
-
Atlikus lūpų ilgalaikį makiažą 5 dienas vengti karštų gėrimų, pirmas 3 dienas rekomenduojama gerti gėrimus pro šiaudelį. Nelaižyti lūpų, sušlapus iškart nusausinti.
BENDRINĖ INFORMACIJA
Jei ant pigmento paviršiaus susidaro plutelė, NEPAŠALINKITE JOS PEŠIODAMI, KASYDAMIESI ARBA PLAUDAMI. PIGMENTAS GALI BŪTI PAŠALINTAS KARTU SU PLUTELE!
Praėjus 2–7 dienoms po procedūros, procedūros vietoje gali atsirasti šie simptomai:
* Pleiskanojimas / jautrumas / sausumas / tinimas / paraudimas ir niežėjimas.
* Antakių spalva tampa žymiai tamsesnė dėl šašų ir pleiskanų. Kai šašas nukrenta, pigmento spalva atrodo labai šviesi, tačiau paryškės per 3 savaites.
* Dėl nusilpusio imuniteto gali pasireikšti herpes virusas, ypač lūpų srityje.

NESIJAUDINKITE DĖL BLUKIMO PO PIRMOSIOS PROCEDŪROS. GALUTINĖ SPALVA BUS AIŠKI, KAI PRAEIS BENT 3 SAVAITĖS PO DAILINIMO PROCEDŪROS. TODĖL REIKIA TOLESNĖS PRIEŽIŪROS.
Kas nutinka jūsų odai?
-
Jūsų oda turi atsigauti pati, todėl per didelis pigmento dalelių kiekis turi išdžiūti ant paviršiaus ir suformuoti plutelę kartu su odos ląstelėmis (priklausomai nuo odos tipo, kai kurie klientai visiškai nepastebi plutelės, o kiti turi pastebimų šašų).Jie palaipsniui išnyks per ateinančią savaitę arba 10 dienų, o kai kuriais atvejais tai gali užtrukti ilgiau. Kartais atrodo, kad visiškai nėra jokio pigmento.
-
Gali atrodyti, kad oda suformavo balkšvą nepermatomą sluoksnį ant pigmento kaip naujai sukurtų odos ląstelių apsaugą. Spalva PARYŠKĖS per ateinančias 4 savaites, todėl per anksti nerimauti dėl rezultato praėjus tik savaitei po procedūros.
-
Norint idealaus rezultato būtina atlikti korekciją 4–12 savaičių bėgyje. Kad permanentinio makiažo rezultatas išliktų puikios būklės, gali reikėti atlikti korekcijos procedūrą kas 9–18 mėnesius.